Factory Cheap 25mm Square Super High Pressure Solenoid Valve for Durban Factories

Short Description:

Product Usage Range: High pressure solenoid valves are widely used in military、aerospace、marine industry、petrochemical、power、chemical、light industry、machinery、scientific research、industrial furnaces、drying equipment、water supply and drainage、fire、food medical、cleaning equipment、 fountains、water plants Media automation control field.   Product Features: 1.Patented technology, unique design; 2.Spool for the pilot piston structure, stable performance; 3.Dynamic sealing per...


Product Detail

Product Tags

Related Video

Feedback (2)

The purchaser fulfillment is our primary focus on. We uphold a consistent level of professionalism, high quality, credibility and service for Plastic Tubing Fitting , Ozone Solenoid Valve , Compact Pneumatic Fittings , Our enterprise is dedicated to providing prospects with superior and stable top quality items at competitive selling price, producing each and every customer content with our services and products.
Factory Cheap 25mm Square Super High Pressure Solenoid Valve for Durban Factories Detail:

Product Usage Range

High pressure solenoid valves are widely used in military、aerospace、marine industry、petrochemical、power、chemical、light industry、machinery、scientific research、industrial furnaces、drying equipment、water supply and drainage、fire、food medical、cleaning equipment、 fountains、water plants Media automation control field.

 

Product Features:

1.Patented technology, unique design;

2.Spool for the pilot piston structure, stable performance;

3.Dynamic sealing performance is high, the switch is fast;

4.Autocratic coil, not easy to burn, a long time to stop the action to restart, the same action sensitive;

5.Coil power consumption is small, long life.

Specification:

Diameter range

DN0.5—DN300

Pressure range

0.1-300MPA

Applicable media

water、gas、oil、corrosive fluid etc

Control method

normally open、normally closed、self-sustaining

Body material

stainless steel

Voltage

DC12-220V  AC24-380V

Medium temperature

(-200、-50) ~ (+120、+400)℃

Connection method

flange、welding、internal thread(external thread and special interface can be customized or adapter)

Medium viscosity

less than 50 C St(more than required custom)

Protective performance

dust-proof,waterproof,explosion-proof.According to working conditions

Wiring method

terminal type; lead type; plug type


Product detail pictures:

Factory Cheap
 25mm Square Super High Pressure Solenoid Valve for Durban Factories detail pictures


Related Product Guide:
Air Cleaners and Purifiers Can Help Prevent Snoring
The History of Rubber Hoses

Our firm sticks to the basic principle of "Quality is the life of your company, and status will be the soul of it" for Factory Cheap 25mm Square Super High Pressure Solenoid Valve for Durban Factories, The product will supply to all over the world, such as: Pretoria , Latvia , Qatar , Our company now has many department, and there have more than 20 employees in our company. We set up sales shop, show room, and product warehouse. In the meantime, we registered our own brand. We've got tightened inspection for quality of product.


 • Videolardaki sesi doğru alabilmek için bilgisayar ve hoparlör ile yanınıza arkadaşlarınızı alarak dinleyiniz….

  Hızla yayılan Moto Angela frekansına dahil oldunuz Tebrikler !

  Kanala abone olup, tavsiye ederseniz, rahatsız edici sesler veren motosikletler hızla azalacaktır !

  Tecrubemizle oluşan doğru iletişim ipuçlarımız ;

  EGZOZ GÜRÜLTÜ DEMEK DEĞİLDİR. Gereksiz gürültülerden, yanlış uygulamalardan kaçınınız, insanları rahatsız etmeyiniz, ara sokaklarda bagırtılan motosikeltlerin tüm topluma negatif etkisini farkediniz.. Doğru uygulamarı tercih ediniz.

  Motosiklet ruhunun sesine kulak ver !
  Pist veya cadde kullanımlarında konu ile ilgili hiç bir bilginiz yoksa kısa sürede iyi sonuç almak için ustanızı bize yönlendiriniz.

  Son susturucu veya boruları hakkında, usta ve arkadaslarınız ve google yardımı ile kendinizi geliştiriniz. Malesef bu konuda eğitim kurumu olarak görev almamaktayız. Gerektiği kadar bilgi ilgili ürün alımında verilmektedir. Gereğinden fazlası için ayrılmış bir vaktimiz bulunmamaktadır.

  İş kapsamımız dışındaki aklınıza gelen her soruyu sormak güvendiğinizin göstergesidir, teşekkür ederiz, ancak ne yazıkki, ANA işimizden bizi alıkoymaya sebebiyet vermektedir. Alanımızın dışında bilgi veremeyeceğimizi üzülerek belirtiriz.

  Başka firmaların veya macera olsun diye ithal edilmiş olan ürünlerin expertizi belli bir ücret karşılığı yapılabilir. Ücretsiz ürün analizimiz bulunmamaktadır.

  Daha evvel sözkonusu ürün grubunda bulunmayan standartları,
  doğru hizmet anlayışı ile yaygınlaştıran ve yerleştiren bizken, bu standartları varmı you diye tekrar geri bize sormanız iş yükü ve hayal kırıklığına sebebiyet vermektedir.

  Samimi profilimiz doğal oldugumuz anlamına gelmekle beraber, nahoş, kalayıt ve laubali tavırlara toleransımız yoktur.
  Saygı bizim Moto Angela olarak anahtar kelimemizdir.
  Emeğe olan SAYGINIZ için teşekkür ederiz.

  ürünler ve fiyatları güncellenebilmektedir.
  Ürünlere ulaşabileceğiniz kanallar;

  www.motoangela.com https://motoangela.sahibinden.com/ http://www.n11.com/magaza/motoangela instagram: @motoangela facebook: https://www.facebook.com/motoangelaa/… adres: MOTO ANGELA – BETUL AGBAS KOCASINAN CAD. 4. SOKAK ŞİRİNEVLER – ISTANBUL TELEFON : 00905336539737 WHATSUPP: 00905336539737 KASKIMIZ VE AKLIMIZ BAŞIMIZDA OLSUN. SAYGI VE SEVGİLERİMİZLE * MOTO ANGELA *

  *youtube MOTO ANGELA kanalının her hakkı saklıdır. Videolar Bireysel kişi rızası ile motosiklet ve ürün kombinasyonlarını betimlemek için, çekilen yerin rızası ile çekilmiştir. Orjinal ürünler haricindeki videolardaki isimler ürün üzerindeki stikerın ismi ile ayırt edici olması sebebiyle yazılmıştır. ürünler aynı isimli ürünün veya ürünlerin birebir aynısının taklidi değildir. Spor performans münferit üretilmiş universal ürünlerin üzerine modifiye amaçlı isim stikerları sökülüp takılabilir şekilde yapıstırılabilir veya yapıstırılmaz, tercih edenin seçimine bağlıdır. Son susturucu niteliğinde ithal veya yerli kamuya mal olmuş şekillerde ızgaralama, ve veya şekilleme ürünleridir. videolar daki *replika, alıcının orjinal ürün olmadığını anlaması için doğru ticaret yapılabilmesi sebebiyle kullanılmıştır. Orjinal en alt bazdaki ürün ile universal sustrucunun fiyat farkı ortalaması 1/5 kat şeklindedir. Orjinal ürünlerde fikri mülkiyet haklarına tabidir. Ürün tercihi bilgilendirilen alıcının özgür iradesi seçimi sonucu gerçekleşir. Moto Angelayı seçim hususunda baglayıcı bir özelliği bulunmamaktadır. Ürün tatbiki Moto Angela bünyesinde değildir. Ürün tatbiki esnasında, öncesinde, sonrasında tatbik şeklinden kaynaklı veya parça değişiminden kaynaklı oluşabilecek kusurlardan Moto Angela sorumlu değildir. Katalizörlü, pist, performans kullanımına uygun olan kamuya mal olmuş şekillerdeki son susturucu tatbik kararı alıcı kişi insiyatifindedir.
  ilgili ürün ve ürün parçaları hususunda, olası 6762 sayılı Türk Ticaret Kanunu (“TK”) haksız rekabeti, aldatıcı hareket veya dürüstlük kurallarına aykırı diğer şekillerde ekonomik rekabetin kötüye kullanılması vb durumlarda ticari yasal süreçler başlamış olacaktır.
  Copyright © 2013- 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , Moto Angela’ya aittir, yalnızca Moto Angela tarafından ve izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Başka kurum yada kuruluşlarca dökümanlarında yayınlanamaz. Fikri mülkiyet haklarınca korunmaktadır. Şubemiz, ortaklığımız, bayimiz yoktur. ürünler değişkenlik gösterip, Moto Angela’ya münhasırandır.

  The factory technical staff not only have high level of technology, their English level is also very good, this is a great help to technology communication.
  5 Stars By Gail from Uruguay - 2015.12.28 15:18
  Factory equipment is advanced in the industry and the product is fine workmanship, moreover the price is very cheap, value for money!
  5 Stars By Bella from Romania - 2015.07.27 12:26

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Key

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Car

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Truck

  WhatsApp Online Chat !