• 1
 • 2
 • 3

  Produkte Featured

  Power Tools

  Shërbimi ynë

  Shih pse miliona e profesionistëve zgjidhni na. Nga historinë tonë të pasur dhe të performancës provuar në fokusin tonë në inovacion dhe teknologji.

   Maeda Brand Produkte

   Ruichen PASTRIMIN CO., LTD.   was established in 2012 year. Its specialized in developing, producing and selling pneumatic products. We are not only do business in pneumatic automation, but in people.

   Ne ofrojmë gamë të gjerë të ajrit pajisje, lidhëse të shpejtë, tuba ajri, PASTRIMIN cilindra, solenoid Valves, filtra ajri dhe rregullatorët ajër për të akomoduar aplikacione të ndryshme të industrive të ndryshme.

   Enquiry TANI
   • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

   WhatsApp Online Chat !