ASC Series Flow Control Valve

Përshkrim i shkurtër:

Feature   Manual operation, smooth actuation. Small operating force, small diameter. Easy to install and dismount.   Specification    


Detail Product

Produkt Tags

tipar

 

operacion manual, actuation qetë.

forcë e vogël operativ, diametër të vogël.

Lehtë për të instaluar dhe të çmontoj.

 

Specifikim

ASC sPEC

 

ASCdwAE MD

 


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !