CFR Femër bashkim Reducer

Përshkrim i shkurtër:

Feature Brass Connector are made of brass bar or forging brass, consist of a wide variety of components. Suit for low and medium pressure pipe line connections. The fluid can be water, refrigeration, instrumentation, hydraulic systems, grease, fuels, LP and natural gas. Specification  Fluid Admitted Water, Refrigeration, Instrumentation, Hydraulic Systems, Grease, Fuels, LP, Natural Gas  Max Working Pressure 8MPa | 1200psi  Working  Temperature -53°C—121°C | -65°F—250°F  Body Natural...


Detail Product

Produkt Tags

tipar

Bronzi Connector janë bërë të bar bronzi ose falsifikim bronzi, të përbëhet nga një shumëllojshmëri të gjerë të komponentëve.

Suit për presion të ulët dhe të mesme lidhjet e linjës tub. Lëngu mund të jetë ujë, ftohje, orkestrim, sistemet hidraulike, yndyrat, karburantet, LP dhe gazit natyror.

Specifikim

 Fluid Pranuar Të ujit, ftohje, orkestrim, Sistemet hidraulike, Grease, karburante, LP, gazit natyror
 Presioni Max punës 8MPa | 1200psi
 Temperatura të punës -53 ° C-121 ° C | -65 ° F-250 ° F
 trup Brass Natyrore & Nikel kromuar Brass
 tub aplikueshme Bronzi, bronzi, bakri, çeliku, alumini, hekuri tub
Thread Standard dhe lloji i

PT, R, BSPT - 55 ° kon tub Thread

R1 / 8

R1 / 4

R3 / 8 R1 / 2 R1 / 2 R1 / 2

BSPP, G - 55 ° paralel tub Thread

G1 / 8

G1 / 4

G3 / 8

G1 / 2

G3 / 4

G1

UNF

NPT - 60 ° American Standard kon Pipe Thread

10-32 UNF

1/8 NPT

1/4 NPT

3/8 NPT

1/2 NPT

3/4 NPT

1 NPT

Thread Metric

M5 x 0.8

M6 x 1

M8 x 1

M8 x 1.25

M10 x 1

M10 x 1.25

M12 x 1.25

M12 x 1.5

M14 x 1.5

M16 x 1.5

M20 x 1.5

Model No.

T1 Thread (PT, PP, NPT)

T2 Thread (PT, PP, NPT)

CFR 02-01

R1 / 4

R1 / 8

CFR 03-01

R3 / 8

R1 / 8

CFR 03-02

R3 / 8

R1 / 4

CFR 04-01

R1 / 2

R1 / 8

CFR 04-02

R1 / 2

R1 / 4

CFR 04-03

R1 / 2

R3 / 8

CFR 06-02

R3 / 4

R1 / 4

CFR 06-03

R3 / 4

R3 / 8

CFR 06-04

R3 / 4

R1 / 2

CFR 08-03

R1

R3 / 8

CFR 08-04

R1

R1 / 2

CFR 08-06

R1

R3 / 4


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  WhatsApp Online Chat !