Sh.A.

Përshkrim i shkurtër:

Features Nickle-Plated brass body and PBT body. stainless steel tube gripping claws, collars and release sleeves(collets) offer a quick hold and release mechanism to provide a low disconnection force for easy removal of the tubing. Oval and round shape of release sleeve are available. Three colors on the release sleeve, blue, black and gray. Specifications Fluid Admitted Air, Vacuum, Water (no freezing) Working Pressure 0—1.0MPa | 0—150psi Proof Pressure 3.0Mpa | 435psi Negativ...


Detail Product

Produkt Tags

karakteristika

Nickle-kromuar trupit bronzi dhe trupin PBT.

çelik kthetrat tub flakta, collars dhe lirimin sleeves (collets) të ofrojë një të mbajë dhe lirimin mekanizëm të shpejtë për të siguruar një forcë të ulët Shkyçja për heqjen e lehtë të tub.

formë ovale dhe raundin e lirimit mëngë janë në dispozicion.

Tre ngjyra në lirimin mëngë, blu, e zezë dhe gri.

specifikimet

Fluid Pranuar

Air, vakum, Ujit (jo ngrirjes)

Presioni punës

0-1.0MPa | 0-150psi

Presioni dëshmi

3.0Mpa | 435psi

presion negativ

-100Kpa | -29,5 Në Hg

Temperatura të punës

0-60 ° C | 32 ~ 140 ° F

Tube zbatueshme

PU / PA / PE / PVC

20170604113310

Metric Tube OD
4mm 5mm 6mm 7mm 8mm 9mm 10mm 12mm 14mm 15mm 16mm
Inch Tube OD
1/8 " 5/32 " 3/16 " 1/4 " 5/16 " 3/8 " 1/2 "
Thread Standard dhe lloji i
R, PT, BSPT - 55 ° kon tub Thread Thread Metric
R1 / 8 R1 / 4 R3 / 8 R1 / 2 M5x0.8

M6x1

M8x1 M10x1 M12x1.25 M14x1.5 M16x1.5 M20x1.5

UNF

NPT - 60 ° American Standard kon Pipe Thread

BSPP, G - 55 ° paralel tub Thread

10-32 UNF

1/8 NPT

1/4 NPT

3/8 NPT

1/2 NPT

G1 / 8

G1 / 4

G3 / 8

G1 / 2

Tub (metrik) -Thread (R) Tub (inç) -Thread (R) Tub (inç) -Thread (NPT)
JSC4-M5 JSC8-03 JSC1 / 8-01 JSC5 / 16-03 JSC1 / 8-U10 JSC1 / 4-N02
JSC4-M6 JSC8-04 JSC1 / 8-02 JSC5 / 16-04 JSC1 / 8-N01 JSC1 / 4-N03
JSC4-01 JSC10B-01 JSC5 / 32-01 JSC3 / 8-01 JSC1 / 8-N02 JSC5 / 16 N01
JSC4-02 JSC10B-02 JSC5 / 32-02 JSC3 / 8-02 JSC5 / 32-U10 JSC5 / 16 N02
JSC4-03 JSC10B-03 JSC3 / 16-01 JSC3 / 8-03 JSC5 / 32-N01 JSC5 / 16 N03
JSC6-M5 JSC10B-04 JSC3 / 16-02 JSC3 / 8-04 JSC5 / 32-N02 JSC3 / 8-N01
JSC6-M6 JSC12-01 JSC3 / 16-03 JSC1 / 2-02 JSC3 / 16 U10 JSC3 / 8-N02
JSC6-01 JSC12-02 JSC1 / 4-01 JSC1 / 2-03 JSC3 / 16 N01 JSC3 / 8-N03
JSC6-02 JSC12-03 JSC1 / 4-02 JSC1 / 2-04 JSC3 / 16 N02 JSC3 / 8-N04
JSC6-03 JSC12-04 JSC1 / 4-03 JSC3 / 16 N03 JSC1 / 2-N02
JSC8-01 JSC16-03 JSC5 / 16-01 JSC1 / 4-U10 JSC1 / 2-N03
JSC8-02 JSC16-04 JSC5 / 16-02 JSC1 / 4-N01 JSC1 / 2-N04

workshop q


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  WhatsApp Online Chat !