MPV Union bërryl

Përshkrim i shkurtër:

Features Body is made of copper. Working with high pressure and high temperature. Suitable for Nylon tube Specifications Fluid Admitted Air, Water, Steam Max Working Pressure 2MPa | 290psi Working  Temperature -20°C—120°C | -4°F—248°F Body Nickel Plated Brass Applicable Pipe PU/PA/FEP/PFA O-ring FKM(Viton) Metric Tube ØD 4mm 5mm 6mm 7mm 8mm 9mm 10mm 12mm 14mm 15mm 16mm Inch Tube ØD 1/8″ 5/32″ 3/16″ 1/4″ 5/16″ 3/8″ 1/2″ ...


Detail Product

Produkt Tags

karakteristika

Trupi është bërë nga bakri.

Duke punuar me presion të lartë dhe temperaturë të lartë.

Të përshtatshme për tub najloni

specifikimet

Fluid Pranuar Ajri, uji, avulli
Presioni Max punës 2MPa | 290psi
Temperatura të punës -20 ° C-120 ° C | -4 ° F-248 ° F
trup Nikel kromuar Brass
tub aplikueshme PU / PA / FEP / PFA
O-unazë FKM (Viton)

Tunxh shtytje Në Montimi

Metric Tube OD
4mm 5mm 6mm 7mm 8mm 9mm 10mm 12mm 14mm 15mm 16mm
Inch Tube OD
1/8 " 5/32 " 3/16 " 1/4 " 5/16 " 3/8 " 1/2 "
Thread Standard dhe lloji i
R, PT, BSPT - 55 ° kon tub Thread Thread Metric
R1 / 8 R1 / 4 R3 / 8 R1 / 2 M5x0.8

M6x1

M8x1 M10x1 M12x1.25 M14x1.5 M16x1.5 M20x1.5

UNF

NPT - 60 ° American Standard kon Pipe Thread

BSPP, G - 55 ° paralel tub Thread

10-32 UNF

1/8 NPT

1/4 NPT

3/8 NPT

1/2 NPT

G1 / 8

G1 / 4

G3 / 8

G1 / 2

Tub (metrik)

Tub (inç)

MPV 4

MPV 5/32

MPV 6

MPV 3/16

MPV 8

MPV 1/4

MPV 10

MPV 5/16

MPV 12

MPV 3/8

MPV 14

MPV 1/2


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !