PM Bulkhead Union

Përshkrim i shkurtër:

Features Nickle-Plated brass body and PBT body. stainless steel tube gripping claws, collars and release sleeves(collets) offer a quick hold and release mechanism to provide a low disconnection force for easy removal of the tubing. Oval and round shape of release sleeve are available. Three colors on the release sleeve, blue, black and gray. Specifications Fluid Admitted Air, Vacuum, Water (no freezing) Working Pressure 0—1.0MPa | 0—150psi Proof Pressure 3.0Mpa | 435psi Negati...


Detail Product

Produkt Tags

workshop qkarakteristika

Nickle-kromuar trupit bronzi dhe trupin PBT.

çelik kthetrat tub flakta, collars dhe lirimin sleeves (collets) të ofrojë një të mbajë dhe lirimin mekanizëm të shpejtë për të siguruar një forcë të ulët Shkyçja për heqjen e lehtë të tub.

formë ovale dhe raundin e lirimit mëngë janë në dispozicion.

Tre ngjyra në lirimin mëngë, blu, e zezë dhe gri.

specifikimet

Fluid Pranuar

Air, vakum, Ujit (jo ngrirjes)

Presioni punës

0-1.0MPa | 0-150psi

Presioni dëshmi

3.0Mpa | 435psi

presion negativ

-100Kpa | -29,5 Në Hg

Temperatura të punës

0-60 ° C | 32 ~ 140 ° F

Tube zbatueshme

PU / PA / PE / PVC

20170603235458

Metric Tube OD
4mm 5mm 6mm 7mm 8mm 9mm 10mm 12mm 14mm 15mm 16mm
Inch Tube OD
1/8 " 5/32 " 3/16 " 1/4 " 5/16 " 3/8 " 1/2 "
Thread Standard dhe lloji i
R, PT, BSPT - 55 ° kon tub Thread Thread Metric
R1 / 8 R1 / 4 R3 / 8 R1 / 2 M5x0.8

M6x1

M8x1 M10x1 M12x1.25 M14x1.5 M16x1.5 M20x1.5

Tub (metrik)

Tub (inç)

PM 4

PM 5/32

PM 6

PM 3/16

PM 8

PM 1/4

PM 10

PM 5/16

PM 12

PM 3/8

PM 16

PM 1/2


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !