SM2 Mashkull Socket Quick bashkim

Përshkrim i shkurtër:

USA Quick Coupling It allow easy changing of tools or hose connection and disconnection from your facility’s air supply line without shutting down or depressurizing the whole system. Easy way to boost the efficiency of compressed air system.   Specification     Fluid Admitted Air, Oil, Water (no freezing)  Working Pressure 0—1.0MPa | 0—150psi  Negative Pressure -100Kpa | -29.5 In Hg  Working Temperature 0—60°C | 32~140°F  Applicable Tube PU(Polyurethane) / PA(Nylon)  B...


Detail Product

Produkt Tags

USA Quick bashkim

Ajo të lejojë ndryshimin e lehtë të mjeteve ose lidhje çorape dhe shkyçja nga linjë të furnizimit me ajër të objektit tuaj pa mbylljen ose depressurizing të gjithë sistemin.

mënyrë e thjeshtë për të rritur efikasitetin e sistemit të ajrit të kompresuar.

 

Specifikim

 

  Fluid Pranuar Air, vaj, ujë (jo ngrirjes)
 Presioni punës 0-1.0MPa | 0-150psi
 presion negativ -100Kpa | -29,5 Në Hg
 Temperatura të punës 0-60 ° C | 32 ~ 140 ° F
 Tube zbatueshme PU (poliuretani) / PA (najlon)
 trup Chrome Praruar çeliku

 

Nitto

 

 

 

NPT Pipe Thread

kod

20

30

40

fije

NPT1 / 4

NPT3 / 8

NPT1 / 2

 

model

fije

SM2-20

NPT1 / 4

SM2-30

NPT3 / 8

SM2-40

NPT1 / 2

workshop


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  WhatsApp Online Chat !